dildo harnesses

         O nas – usytuowany w pobliżu centrum miasta nowy, inny, pozytywny Klub Muzyczny Piwnica. Na dwóch salach naszego lokalu znajdziecie dwa bogato wyposażone bary, parkiet taneczny z wyselekcjonowanymi gatunkami muzyki trafiającymi do szerokiej publiczności, klimatyzowane pomieszczenia, profesjonalną i miłą obsługę oraz vip room idealny na uczczenie wyjątkowej okazji wspólnie z najbliższymi przyjaciółmi.

        Jesteśmy tu właśnie dla Was – u nas możecie skosztować wybornej whisky, spróbować orzeźwiającego drinka, poczuć smak aromatycznej kawy oraz posłuchać doskonałych muzycznych brzmień. Nie zapomnieliśmy oczywiście o fanach wszelkich dyscyplin sportowych. U nas swoje ulubione drużyny oraz sportowców możecie oglądać w trzech pomieszczeniach na czterech wysokiej jakości telewizorach 50 cali.

        Weekend…! – trwa u nas trzy dni! każdego tygodnia w czwartki, piątki i soboty zapraszamy na muzykę prezentowaną przez naszych rodzimych jak i zapraszanych na szczególne wieczory dj-ów, prezenterów, muzyków oraz wokalistów, dla tych którzy na weekend nie czekają cyklicznie co dwa tygodnie we wtorki mogą poszaleć wokalnie na karaoke korzystając z licznych promocji cenowych jakie obowiązują w wybranych dniach tygodnia.

       Jesteśmy tu dla Was, zmieniamy się dla Was, chcemy abyście to właśnie Wytworzyli charakter i niepowtarzalność tego miejsca.

       W weekendy prowadzimy delikatną selekcję by każdy nasz gość mógł czuć się swobodnie i bezpiecznie. Zapraszamy. Klub Muzyczny Piwnica.